Colliers logoColliers

16. 1. 2024

Přinášíme uznávanou značku Bikkembergs do živého pražského nákupního světa

Bikkembergs, významná italská módní značka, stojí na pomezí luxusu a sportovního oblečení a ztělesňuje dynamické spojení stylu a sportovního ducha. Značka, kterou založil Dirk Bikkembergs, se stala synonymem pro inovativní design, vysoce kvalitní řemeslné zpracování a moderní přístup k módě.

Značka Bikkembergs, proslulá svou osobitou estetikou, v sobě plynule spojuje prvky tradičního krejčovství s moderními, sportem inspirovanými detaily. Kolekce značky zahrnují řadu oděvů a obuvi, které vyzařují smysl pro městskou sofistikovanost a oslovují jedince, kteří oceňují eleganci i dynamický, aktivní životní styl.

Ať už se jedná o elegantní městské potřeby, nebo špičkové sportovní oblečení, značka Bikkembergs důsledně nabízí jedinečnou a všestrannou řadu oděvů. Každý kousek odráží závazek značky k autenticitě, originalitě a oslavě propojení módy a sportu.

Značka Bikkembergs, která má ve světě módy silnou pozici, se stále prosazuje na světových přehlídkových molech a nabízí přesvědčivý příběh současného italského stylu, který nachází odezvu u různorodého a náročného publika.

zpět