Colliers logoColliers

30. 6. 2023

Colliers s potěšením oznamuje úspěšnou spolupráci při otevření obchodu Zadig & Voltaire v Praze.

Jako důvěryhodná světová společnost poskytující realitní služby sehrála Colliers klíčovou roli při zajištění ideální lokality pro expanzi této ikonické francouzské módní značky do Prahy, která jako první francouzská Bridge-to-Luxury značka vstoupila na náš trh s monobrandovou prodejnou.

Náš specializovaný tým realitních expertů úzce spolupracoval se Zadig & Voltaire a využil našich rozsáhlých znalostí trhu a sítě k vytipování prvotřídních obchodních prostor, které dokonale odpovídaly vizi a cílové skupině značky.

Zadig & Voltaire je renomovaná francouzská módní značka známá svým lehce elegantním a moderním stylem. Se silným důrazem na individualitu a sebevyjádření nabízí Zadig & Voltaire luxusní oblečení, doplňky a vůně, které vyzařují pocit sebedůvěry a kreativity. Značka kombinuje pařížskou eleganci s rock'n'rollovým nádechem, čímž vytváří jedinečnou estetiku, která oslovuje módně založené jedince po celém světě. Kolekce Zadig & Voltaire se vyznačují vysoce kvalitními materiály, pečlivým zpracováním a smyslem pro detail, takže jsou vhodnou volbou pro ty, kteří hledají nadčasové, ale zároveň ostré kousky.

Gratulujeme Zadig & Voltaire k otevření nového obchodu v Praze a těšíme se na jejich další úspěchy v tomto dynamickém městě. Colliers International se i nadále snaží pomáhat klientům při dosahování jejich cílů v oblasti nemovitostí a jsme rádi, že můžeme být součástí takovýchto transformačních projektů v oblasti módy a maloobchodu.

zpět